Kristiina 12023. aastal toimub Rahvusvaheline Noorte Rütmimuusika Festival Visioon“ juba 21. korda ning kahes linnas!
Festival „Visioon“ on Eesti noorte rütmimuusika vaade tulevikku. Noorte rütmimuusika on huvitav, vahelduv ja mitmekülgne! Ühe aastaga noored muutuvad ja arenevad muusikaliselt väga palju – seetõttu on tähtis ka festivali järjepidevalt, igal aastal korraldada. „Visiooni“ eesmärgiks on tutvustada publikule noori andekaid jazzmuusikuid, uusi bände, erinevaid stiile ja esitada lemmiklugusid, mis õppeaasta jooksul kõige paremini on hakanud kokku kõlama.
Koos noortega astuvad lavale ka nende juhendajad ja tuntud solistid. Professionaalidega ühel laval esinemine on noortele suureks edasiliikumise motivaatoriks ja elavaks eeskujuks. Noorte bändide kontserdid toimubad klubis Philly Joe´s Tallinnas ja Saue linna keskuse väljakul, vabaõhulaval. Professionaalide bändid esinevad 2023 aastal klubis Philly Joe´s. 8. juunil kell 21.00 esineb Eesti-Soome muusikute projekt „Coon And Friends“ ja 9. juunil kell 21.00 Läti- Eesti ühendkoosseis Artis Boris Trio. Bändid on kokku pandud Visiooni festivaliks, et noori muusikuid innustada ja omavahel heade sõpradega musitseerida. Paljud Eesti jazzmuusikud on Visioonil oma karjääriga alustanud, olles noored teinud esimesed sammud. 10.juunil Saue linna keskuse väljakul toimub Saue Noortepäev, kus kõik huvilised saavad osa võtta trummar Don Ulviku rütmimuusika õpitoast!

Festivali korraldab MTÜ Improviis koostöös Saue Muusikakooli ja MUBA rütmimuusikaosakondadega.

Tulge kuulama, tutvuma noorte loominguga ja elava rütmimuusikaga!
Kristiina Liivik, Festivali Visioon peakorraldaja


 

Artis Boriss Trio 1

Coon and Friends 1

Any Key Trio 1

Razpuntsel 1

Musta kasti bänd 1

Kräsh 1

SMKB 1

Red Smurfs 1

Dealers choise 1

Silver Ulvik 1

Margaret Stella 1

The Stankface Quartet 1

Tallinna Muusikakooli bigband

Toetajad

EML logo Jazz ee koduleht logo kultuurimin 3lovi est PhillyJoeshol Saue MK SaueVald Kulka haridusmin 3lovi est  ERK logo EST 2  EML Noor Instrumentalist RGB Kivi Paber Kaarid logo hele download  Artboard 1 copy