Holger Marjamaa Trio feat. Chad Lefkowitz-Brown

Holger Marjamaa Trio feat. Chad Lefkowitz-Brown sai alguse New Yorgis (USA), kuhu kuuluvad tema generatsiooni väljapaistvamad jazz-muusikud. "Visioonil" esineb ansambli osaline koosseis:
Holger Marjamaa – klaver
Chad Lefkowitz-Brown – saksofon
Raphael Pannier – trummid
Benjamin Tiberio – kontrabass

holger 2017

Benjamin Tiberio on võtnud ära peaaegu kõigi noorte kontrabassistide töö New Yorgis. Tema lavapartneriteks on vibrafonist Joel Ross, pianist Aaron Parks jpt.

Chad Lefkowitz-Brown on silmapaistev saksofonist, kes tuuritab hetkel trummar Clarence Penni ansamblis. Viimasel tema albumil teeb kaasa ka kuulus trompetist Randy Brecker.

Raphael Pannier on pärit Pariisist, ta on lõpetanud Berklee Muusika Kolledži. Hetkel õpib teist aastat magistriõppes Manhattani Muusikakoolis. Eelmise aasta suvel oli tal tuur koos kitarrist Lee Ritenouri ansambliga. Koosseis andis kontserdi ka kuulsas jazz-klubis Blue Note Tokyos.

Holger Marjamaa elab 2015. aasta sügisest New Yorgis, kus õpib hetkel Manhattani Muusikakooli magistriõppes. Ta on äratanud New Yorgis juba palju tähelepanu ning lühikese ajaga esinenud kuulsates jazz-klubides Dizzy's Clubi ja Jazz at Lincoln Centre, mida juhib Wynton Marsalis. Holger Marjamaal tuli mõte panna kokku see koosseis läbi muusikaliste kogemuste. Teda on inspireerinud tema ansamblikaaslased sellest ajast peale, kui ta New Yorki elama ja õppima asus. Koosseisu tekkimist ajendas aktiivne koosmäng ning sõprus.

Ansambli koosseisu kuulub veel särav trompetist Benny Bennack III, kes kahjuks kontserttuuri tõttu ei saa Eestis kaasa mängida. Festivali "Visioon" kontserdi kavas on originaalmuusikat, kui ka seadeid jazz'i standarditest.

Holger Marjamaa Trio feat. Chad Lefkowitz-Brown

Marjamaa kvartett 2017

6-Way Street

6 Way Street

 

VISIOON 2018